پیش بینی مهم‌ترین مسابقات ورزشی یکشنبه ۲۱ بهمن در سایت بتکارت

0

از فوتبال‌های حساس تا مسابقات تنیس جذاب

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ فولاد خوزستان – پرسپولیس

پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر ایران در هفته هفدهم در ورزشگاه غدیر اهواز مهمان فولاد خوزستان خواهد بود. پرسپولیس این روزها با پایان محرومیت نقل و انتقالاتی به دوران اوج خود بازگشته و در ۵ بازی قبلی ۴ پیروزی و ۱ مساوی داشته است. در سوی دیگر فولاد خوزستان که افشین قطبی سرمربی محبوب سابق پرسپولیس را روی نیمکت دارد در ۵ بازی قبلی ۲ پیروزی، ۲ مساوی کسب کرده و تنها در ۱ بازی شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۳ بار پرسپولیس برنده شده و  ۲ بازی نیز مساوی شده و تیم فولاد خوزستان در ۴ سال اخیر موفق به شکست پرسپولیس نشده است.

تنیس – جام فد – انفرادی؛ کارولینا پلیشکوا – سیمونا هالپ

در دور گروهی مسابقات تنیس جام فد، کارولینا پلیشکوا نفر شماره ۵ جهان به مصاف سومین تنیسور برتر زنان دنیا یعنی سیمونا هالپ خواهد رفت. پلیشکوا در ۵ مسابقه آخر خود ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و سیمونا هالپ در ۳ بازی از ۵ بازی آخر خود برنده بوده و در ۲ مسابقه شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور مطرح ۴ بار هالپ به پیروزی رسیده اما در آخرین بازی کارولینا پلیشکوا موفق به شکست رقیب خود شده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ تاتنهام – لستر سیتی

تاتنهام تیم رده سوم جدول در هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف لستر سیتی خواهد رفت که در ۵ بازی اخیر ۴ بار شکست خورده و پیروزی نداشته است. در سوی دیگر تاتنهام در ۵ بازی اخیر خود ۳ پیروزی در لیگ برتر و ۲ شکست در جام‌های دیگر داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم که ۲۳ گل داشته، ۳ بار تاتنهام برنده شده، ۱ بار لستر سیتی به پیروزی رسیده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ منچستر سیتی – چلسی

در آخرین بازی از هفته بیست و ششم لیگ برتر، منچستر سیتی که در ۵ هفته اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و هم اکنون در صدر جدول به سر می‌برد میزبان چلسی خواهد بود. چلسی که برای کسب رتبه چهارم و سهمیه لیگ قهرمانان در رقابت است در ۵ هفته اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۲ بار چلسی به پیروزی رسیده و ۳ بار منچستر سیتی برنده بوده است. نکته جالب اینکه در ۴ رویارویی آخر این دو تیم قدرتمند، هر دو تیم گل نزده‌اند.

فوتبال – سری آ ایتالیا؛ ساسوئولو – یوونتوس

در سری آ ایتالیا یوونتوس که در ۲ بازی اخیر از کسب پیروزی ناکام مانده به مصاف ساسوئولو خواهد رفت. ساسوئولو در ۵ بازی آخر خود ۲ شکست، ۲ مساوی و ۱ پیروزی داشته و در ۵ رویارویی اخیر برابر یوونتوس بازنده بوده است. نکته جالب اینکه یوونتوس در ۵ بازی آخر برابر ساسوئولو ۱۷ گل به ثمر رسانده است.

تنیس – جام فد – انفرادی؛ مدیسون کیز – اشلی بارتی

در دیگر مسابقه حساس جام فد، مدیسون کیز نفر شماره ۱۷ جهان به مصاف اشلی بارتی خواهد رفت که در رتبه ۱۳ دنیای تنیس زنان قرار دارد. مدیسون کیز آمریکایی در ۵ بازی آخر خود ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و اشلی بارتی استرالیایی در ۵ مسابقه آخر خود ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در تنها رویارویی این دو تنیسور مطرح، مدیسون کیز به پیروزی رسیده است.

فوتبال – لا لیگا اسپانیا؛ اتلتیک بیلبائو – بارسلونا

در اسپانیا و در ایالت باسک، اتلتیک بیلبائو میزبان بارسلونا صدرنشین لالیگا خواهد بود. بارسلونا در ۲ بازی اخیر در کسب پیروزی ناکام بوده و در این بازی و در غیاب چند ستاره اصلی کار سختی برای برنده شدن خواهد داشت. در سوی دیگر اتلتیک بیلبائو در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته و در شرایط خوبی به سر می‌برد. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۴ بار بارسلونا به پیروزی رسیده اما در بازی آخر دو تیم به نتیجه مساوی ۱-۱ رسیدند.

پیش‌بینی مسابقات ورزشی در سایت بتکارت

با دوستان خود به اشتراک بگذارید...
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook

پاسخ دهید