پیش بینی فوتبال: آرسنال و کاردیف تحت تاثیر مفقود شدن سالا

0

شب سه‌شنبه ۹ بهمن دو تیم آرسنال و کاردیف در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس با یکدیگر دیدار خواهند کرد. به گزارش وب‌سایت رسمی لیگ جزیره این مسابقه از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه امارات شهر لندن و با قضاوت مایک دین برگزار خواهد شد. پیش بینی فوتبال ممکن است احتمال برنده شدن آرسنال را  به دلیل مفقود شدن امیلیانو سالا مهاجم جدید تیم کاردیف‌سیتی در سانحه هوایی و ضعف روحیه این تیم بیشتر بداند  اما ممکن است نبود سالا برای تیمش عامل انگیزه مضاعف باشد.با این توضیحات در ابتدای مسابقه بازیکنان تیم فوتبال آرسنال و بازیکنان کاردیف مراسم گرامیداشت او را برگزار خواهند کرد. این عامل باید مورد توجه افرادی که پیش بینی فوتبال و پیش بینی لیگ برتر انگلیس را انجام می‌دهند قرار گیرد.

پیش بینی لیگ برتر انگلیس در بتکارت

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس تیم آرسنال بعد از برگزاری ۲۳ مسابقه ۴۴ امتیاز کسب کرده است و رتبه پنجم را در اختیار دارد. سرمربی تیم فوتبال آرسنال می‌داند که در صورت پیروزی می‌تواند با چلسی رده چهارمی هم امتیاز شود و در منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرد و در صورت شکست خوردن، منچستریونایتد که هم امتیاز با این تیم است، می‌تواند پله پنجم جدول را از چنگ آن‌ها دربیاورد.

کاردیف نیز از ۲۳ دیداری که انجام داده است ۱۹ امتیاز جمع‌آوری کرده و در جدول در رده هجدهم ایستاده است. آن‌ها با این جایگاه در انتهای فصل جزو تیم‌های سقوط‌کننده به چمپیونشیپ خواهند بود. این تیم در صورت شکست دادن میزبانش امکان صعود یک پله‌ای در جدول را دارد.

پیش بینی فوتبال

پیش بینی فوتبال با در نظر گرفتن لشکر مدافعان مصدوم آرسنال

شاگردان اونای امری سرمربی تیم فوتبال آرسنال از سه بازی اخیر خود دو دیدار را باخته‌اند! باخت یک بر صفر در خانه وستهام (این دیدار) و پیروزی دو بر صفر در زمین خودی مقابل چلسی (این مسابقه) نتایج اخیر آن‌ها در لیگ برتر بوده است. بازیکنان تیم فوتبال آرسنال جمعه گذشته در جام حذفی اما مقابل مهمانشان منچستریونایتد سه بر یک مغلوب شدند و از دور این بازی‌ها کنار رفتند. این عملکرد باید مدنظر افرادی که پیش بینی لیگ برتر انگلیس را انجام‌ می‌دهند قرار بگیرد.

شاگردان نیل وارنوک در تیم کاردیف نیز در چهار مسابقه اخیر خود به پیروزی نرسیده‌اند و سه دیدار را هم واگذار کرده‌اند. تساوی صفر – صفر با هادرزفیلد تاون در خانه و باخت سه – صفر مقابل نیوکسل در زمین حریف، دو نتیجه آخر پرنده‌های آبی بوده است که باید موردتوجه علاقه‌مندان به پیش بینی فوتبال قرار بگیرد.

از بین بازیکنان تیم فوتبال آرسنال پیر – امریک اوبامیانگ می‌تواند ستاره این بازی باشد. اوبا با ۱۴ گل زده بهترین گلزن تیمش و دومین گلزن لیگ برتر انگلیس است. الکساندر لاکازت با ۸ گل و ۵ پاس گل و آرون رمزی با ۶ پاس گل دیگر مهره‌هایی هستند که می‌توانند به امری سرمربی تیم فوتبال آرسنال کمک کنند.

پیش بینی فوتبال

در تیم کاردیف هم که برای گلزنی به ورود امیلیانو سالا مفقودشده امید بسته بود، کالوم پترسون با ۴ گل و ویکتور کاماراسا با ۳ گل و ۲ پاس گل تاثیرگذار هستند. غیبت هکتور بیرین، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس، لورن کوشیلنی و راب هولدینگ در خط دفاعی آرسنال نکته‌ای است که باید افرادی که پیش بینی لیگ برتر انگلیس را انجام می‌دهند، مورد توجه قرار دهند.

پیش بینی لیگ برتر انگلیس در بتکارت

با دوستان خود به اشتراک بگذارید...
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook

پاسخ دهید