پیش بینی فوتبال:‌ دیدار پدیده مدعی قهرمانی با استقلال خوزستان قعرنشین

0

روز یکشنبه ۲۱ بهمن در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر ایران تیم پدیده شهر خودرو میزبان استقلال خوزستان خواهد بود. افرادی که پیش بینی فوتبال به‌خصوص پیش بینی لیگ برتر ایران را انجام می‌دهند باید بدانند تیم جنوبی با احتساب شش امتیازی که فیفا از آن‌ها کسر کرده قعرنشین لیگ است و در شرایط مساعدی به سر نمی‌برد. این مسابقه از ساعت ۱۵: ۱۵ در ورزشگاه امام رضا شهر مشهد و با قضاوت اشکان خورشیدی انجام خواهد شد.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران پدیده شهر خودرو بعد از انجام دادن ۱۶ مسابقه ۳۱ امتیاز به دست آورده است و رتبه سوم را در اختیار دارد و یکی از شانس‌های قهرمانی لیگ است. (اطلاعات بیشتر از تیم پدیده در نیم‌فصل دوم لیگ) مشهدی‌ها در صورت شکست دادن مهمانشان حتی امکان صدرنشینی را هم دارد. در ضمن تیم مشهدی تماشای این مسابقه را برای هوادارانش رایگان اعلام کرده است. این انگیزه‌ها و عوامل باید مدنظر افرادی که پیش بینی لیگ برتر ایران و پیش بینی فوتبال انجام می‌دهند قرار بگیرد.

پیش بینی فوتبال

امین قاسمی‌نژاد بهترین بازیکن پدیده شهر خودرو

بازیکنان تیم استقلال خوزستان اما از ۱۶ دیداری که انجام داده‌اند فقط ۶ امتیاز دشت کرده‌اند. (شش امتیاز هم توسط فیفا کسر شده است) جنوبی‌ها در صورت بردن میزبانشان می‌توانند امیدوار باشند به کم کردن فاصله پنج امتیازی تا سپیدرود یا حفظ همین فاصله با این تیم.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در پدیده شهر خودرو در دو دیدار اخیر خود متوقف شده‌اند. آن‌ها ابتدا در تهران مقابل استقلال صفر – صفر به تساوی رسیدند و سپس در هفته اول نیم‌فصل دوم برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با دو گل شکست خوردند. (این دیدار)

شاگردان کریم بوستانی در استقلال خوزستان نیز در ده مسابقه آخر خود نتوانسته‌اند پیروز شوند! بازیکنان استقلال خوزستان بعد از تساوی یک – یک هفته آخر نیم‌فصل قبل مقابل سپاهان در خانه (این مسابقه)، در شروع نیم‌فصل دوم در اهواز با یک گل مغلوب ماشین‌سازی تبریز شدند تا همچنان در جدول لیگ برتر ایران در شرایط بحرانی باشند.

پیش بینی فوتبال

وحید خشتان بهترین بازیکن استقلال خوزستان

مهم برای پیش بینی فوتبال ؛ تیم جنوبی محروم از جذب بازیکن

در بین بازیکنان تیم پدیده امین قاسمی نژاد با ۶ گل زده بهترین عملکرد را داشته است. یونس شاکری با ۵ گل و ۱ پاس گل، محمد قاسمی نژاد با ۲ گل و ۵ پاس گل و حسین مهربان با سه گل زده دیگر مهره‌های موثر این تیم بوده‌اند. در میان بازیکنان استقلال خوزستان هم وحید خشتان با ۵ گل زده بهترین بازیکن تیم بوستانی بوده است. باید در نظر داشت استقلال علاوه بر جریمه کسر شش امتیاز، از جذب بازیکن در بازار نقل و انتقالات هم محروم شده و همین عامل باعث شده است که این تیم در نیم‌فصل با توجه به نیاز شدید به جذب بازیکن نتواند مهره‌ای را جذب کند. در ضمن آن‌ها بازیکنانی کلیدی را نیز از دست دادند؛ یونس دلفی مهاجم جوان این تیم به شارلوا بلژیک پیوست و ایمان مبعلی هم از این تیم جدا شد و به کادر فنی فولاد خوزستان اضافه شد. عملکرد بازیکنان اثرگذار دو تیم و بازیکنان جداشده استقلال خوزستان باید مورد توجه علاقه‌مندان به پیش بینی لیگ برتر ایران و پیش بینی فوتبال باشد.

پیش‌بینی مسابقات لیگ برتر خلیج فارس ایران در سایت بتکارت

با دوستان خود به اشتراک بگذارید...
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook

پاسخ دهید